Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van agnes luijkx?
- Down under again
- Down under again
- vertrek 13 december
- In Melbourne
- Even rust.
- Wilsons Promontory
- Echuca
- Murray River
- Albury, Wodonga
- driving home for christmas
- kerstmis in Melbourne
- 27 december
- Weekendje weg
- oud en nieuw
- Nieuw Zeeland
- Lake Manapouri
- Mataura
- familie weekend
- Oxford. Kaiteriteri
- Abel Tasman
- Noordereiland
- Wellington
- Wanganui
- Lake Taupo
- Puhoi
- Goat Island, Omaha beach, Manghaway, Whangarei.
- Bay of Islands
- Doubtless Bay
- Cape Reinga
- Karikari
- Mangawhai Heads
- Auckland
- Afscheid
- Australië
- Nog één nacht slapen
- even pauze tussen twee vluchten
- Aankomst in Melbourne
- Dagje Melbourne
- Met de auto op weg.
- Lakes Entrance.
- Boxing day
- kerstmis 2011
- Canberra
- Van Canberra naar Sydney
- The Blue Mountains
- Bondi Beach en Darling Harbour
- Manly en Cocketoo Island
- Aquarium en botanische tuin
- Vuurwerk in Sydney
- Het beklimmen van de brug
- Christchurch
- Kaikoura
- Walvistocht
- Hanmer.
- Naar Hokitika
- Naar Queenstown vanuit Wanaka
- Van Hokitika naar Wanaka
- rustig dagje Wanaka.
- Mount Cook en Lake Tekapo
- Een paar dagen Wanaka
- In Mataura
- Minicruise in Doubtful Sound
- Mataura, Kaka Point, Gore
- Melbourne. St.Kilda
- St. Kilda
- Apollo Bay
- Portland
- Murray Bridge
- Adelaide
- Uluru.
- Coober Pedy
- Port Augusta
- Ayers Rock en de Olgas
- Alice Springs
- Townsville
- Hughenden, Charters Towers.
- Mount Isa, Cloncurry
- Tennant Creek Barkley Homestead
- een dag in Alice Springs
- Townsville, Paluma
- Townsville, Magnetic Island
- Mission Beach
- Atherton
- Toeristisch rondje bij Atherton
- Daintree River. Wonga Beach
- Port Douglas
- Cairns. Kuranda.
- Cairns. Hartley's Crocodile Adventures
- Cairns. Cairns.
- Cairns, centrum.
- Laatste dag Australië
- Weer thuis.
- vogels in Australië
- Canada 2010
- canada 2010
- We zijn in Calgary
- the greatest outdoor show on earth
- Calgary Stampede
- einddoel Castlegar
- richting zuiden, Canal Flats
- met de camper Canada in.
- Blanket Creek Provincial park
- Terug naar de Rocky Mountains
- Lake Louise
- door de Rocky's naar Hinton
- Bij Pete en Julie
- In en rond Hinton
- weer verder met de camper
- De badlands bij Drumheller
- Lethbridge
- via het meer even Amerika in
- Where the prairies meets the mountains
- Beauvais Lake Provincial Park
- laatste dag met de camper
- Terug in Calgary
- Onze laatste dag in Canada
- Mijn eerste reis
- Het begin
- Het vertrek
- het eerste stukje van de reis
- Queenstown
- van Queenstown naar Mataura
- het zuiden van het zuidereiland
- nogmaals de zuidkust
- Moeraki Boulders
- Bij Tony in Dunedin
- Pinguins
- Wanaka
- subtropisch regenwoud-gletsjers-pannekoek rotsen
- Terug naar de oostkust
- dagje Christchurch
- Naar het Noordereiland
- Nog in Auckland
- Auckland
- Goodbye New Zealand...
- De oversteek naar Australie
- Sydney
- van Sydney naar Brisbane
- in het land van Steve Irwin
- Australia Zoo
- Langs de oostkust naar het noorden
- Cruise naar Withsunday Islands
- een weekendje Townsville
- het laatste stukje door Australie
- Cairns en Kuranda
- de laatste dagen in Australie
- Kuala Lumpur
- van Kuala Lumpur naar Dongen